Sosyal Sorumluluk Politikası ve İlkeleri

Dünya markası olma vizyonu ile çalışmalarımızı sürdürürken, sahip olduğumuz öz değerler ve ilkelerimizin bir parçası olarak, tüm faaliyetlerimizde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi, temel ve değişmez unsurlarımızdan biri olarak kabul ederiz. 

Kuruluşumuz, hizmet verdiği topluluklara katkıda bulunmak ve bir bütün olarak yaşadığı toplumu iyileştirme çabasıyla hareket eder. Türk toplumuna olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda, ilişkilerde; hep daha iyisini yapmak temel ilkemizdir.

Mutfak, sofra ve ev tekstili kategorilerinde tasarladığımız ürünlerle perakende sektörünün lider markalarından biri olarak; şirket faaliyetlerinde ekonomik, sosyal ve çevresel etkilerin sorumluluk anlayışı içinde yönetilmesini sağlamaktayız. “Güçlü Lider” konumunda bir marka olarak eğitim alanında sosyal sorumluluk faaliyetlerini gelecek nesillere değer katmak için destekliyor, geleceğimizin teminatı gençlere katkıda bulunmak için çaba gösteriyoruz. 

Karaca olarak, sektöre getirdiğimiz yenilikler ve sağlam marka değerlerimizle her zaman ilkleri gerçekleştirir, hayalleri hayata geçirme mottosuyla sektöre yön vermeyi başardık. Yaşama değer katan marka olarak, hem sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz hem de tasarladığımız ürünlerde hep daha iyisini yapmaya, işimizi geliştirmeye odaklanan bir anlayışı benimsiyoruz.